| Brand | Kingston |
|---|---|
| Products Status | New |
| Application | Server |
| Capacity | 128GB |
| Speed | DDR5 6000 (PC5 48000) |
| Memory Type | DDR5 RDIMM |
| Used For | Enterprise |
| Voltage | 1.35V |
| Pins | 288-Pins |
| Form Factor | RDIMM |
| Model | KF560R32RBEK4-128 |
| ECC | Yes |
| Rank | 1Rx4 |
| Multi-channel Kit | Quad Channel Kit |
Kingston Fury Renegade Pro 128GB (4 x 32GB) ECC Registered DDR5 6000 R-DIMM (PC5 48000) Server Memory AMD EXPO
Read More
| Brand: | Kingston |
|---|---|
| Products Status: | New |
| Application: | Server |
| Capacity: | 128GB |
| Speed: | DDR5 6000 (PC5 48000) |
$Quote1 Piece(MOQ)
Minimum Order Quantity
Bulk Order Discounts Available
⚠️ Wholesale & B2B Inquiries Only! We partner exclusively with established businesses for bulk procurement, no individual, personal, or retail orders.
US Local Warehouse for Fast & Reliable Wholesale Fulfillment
Same-Day Shipping Available
U.S. Based After-Sales Support
Reliable Inventory
Request Quote
Submit Inquiry
Wholesale & B2B Inquiries Only
Fill out the form below, but for a faster response, please email sales@lasysco.us


