| Brand | Kingston |
|---|---|
| Products Status | New |
| Application | Server |
| Model | SDCS2/256GB |
| Used For | Enterprise |
| Capacity | 256GB |
| Speed | 100MB/s2 |
| Series | Select Plus |
Kingston Canvas Select Plus V30 microSDXC Memory Card with SD Adapter 256GB SDCS2/256GB
Read More
| Brand: | Kingston |
|---|---|
| Products Status: | New |
| Application: | Server |
| Model: | SDCS2/256GB |
| Used For: | Enterprise |
$Quote100 pcs(MOQ)
Minimum Order Quantity
Bulk Order Discounts Available
⚠️ Wholesale & B2B Inquiries Only! We partner exclusively with established businesses for bulk procurement, no individual, personal, or retail orders.
US Local Warehouse for Fast & Reliable Wholesale Fulfillment
Same-Day Shipping Available
U.S. Based After-Sales Support
Reliable Inventory
Request Quote
Submit Inquiry
Wholesale & B2B Inquiries Only
Fill out the form below, but for a faster response, please email sales@lasysco.us


