| Brand | Dell |
|---|---|
| Products Status | New |
| Model | 06K35K |
| Application | Server |
| Used For | Enterprise |
| Capacity | 1.92TB |
| Interface | SAS 24Gb/s |
| Form Factor | 2.5" SFF |
Dell 06K35K 1.92TB 24Gbps Read Intensive SAS SSD 2.5inch
Read More
| Brand: | Dell |
|---|---|
| Products Status: | New |
| Model: | 06K35K |
| Application: | Server |
| Used For: | Enterprise |
$Quote5 pcs(MOQ)
Minimum Order Quantity
Bulk Order Discounts Available
⚠️ Wholesale & B2B Inquiries Only! We partner exclusively with established businesses for bulk procurement, no individual, personal, or retail orders.
US Local Warehouse for Fast & Reliable Wholesale Fulfillment
Same-Day Shipping Available
U.S. Based After-Sales Support
Reliable Inventory
Request Quote
Submit Inquiry
Wholesale & B2B Inquiries Only
Fill out the form below, but for a faster response, please email sales@lasysco.us


