| Brand | SamSung |
|---|---|
| Products Status | New |
| Application | Server |
| Capacity | 960GB |
| Model | MZ7L3960HCJR |
| Form Factor | 2.5" |
| Used For | Enterprise |
| Series | Samsung PM893 |
SAMSUNG SSD PM893 Solid State Drive 960GB SATA 6Gb/s 2.5inch MZ7L3960HCJR
Read More
| Brand: | SamSung |
|---|---|
| Products Status: | New |
| Application: | Server |
| Capacity: | 960GB |
| Model: | MZ7L3960HCJR |
$Quote5 pcs(MOQ)
Minimum Order Quantity
Bulk Order Discounts Available
⚠️ Wholesale & B2B Inquiries Only! We partner exclusively with established businesses for bulk procurement, no individual, personal, or retail orders.
US Local Warehouse for Fast & Reliable Wholesale Fulfillment
Same-Day Shipping Available
U.S. Based After-Sales Support
Reliable Inventory
Request Quote
Submit Inquiry
Wholesale & B2B Inquiries Only
Fill out the form below, but for a faster response, please email sales@lasysco.us


















